Videoklipp sotsiaalmeediasse

95250

Soovid haaravat videoklippi? Leiame andeka videotegija, kes on sinu brändist huvitatud ja oskab lahedat videosisu luua.

Saadame sulle videoideed, mille hulgast valid lemmiku. Telefoniga või kaameraga filmitud ja monteeritud videoklipi hind jääb 95 – 250 euro vahemikku.

Puhasta

Tootekood: - Kategooriad: , ,
Kuidas asi käib?

Telli kas üks või mitu videoklippi, mida saad kasutada sotsiaalmeedias. Kas sul on video osas kindel soov ja nägemus olemas? Ei ole? Pole probleemi!

Talendid, kes on sinu brändist huvitatud ja valdkonnast teadlikud, pakuvad ideed välja. Sõelume sinu jaoks parimad välja!

Kui sobivat ideed ei leia, ei pea ka midagi tellima. Oled saanud värskeid turundusideid – kaotada pole midagi! Kui leidsid sobiva idee, kinnitame tellimuse ning asume tegudele.

Soovid, et tooted või teenused jäävad video peale? Saada tooted postiga või kutsu talent tasuta teenust proovima!

Teenusele kehtib 100% raha tagasi garantii!

Kes teeb video ja millise tehnikaga?

Talent teeb video, kasutades kas enda telefoni või kaamerat. Filmimisel ei kasutata professionaalset lisatehnikat: valgustused, helitehnika.

Kui vajad kõrgema kvaliteediga videosisu, võta meiega ühendust. Meie käsutuses on tehnika, mille abil saame toota stuudio- ja telekvaliteediga foto- ning videosisu. 

Eesmärgiks on teha hea kvaliteediga, autentne ja sihtgruppi kõnetav videosisu, mida saab jagada sotsiaalmeedias. 

Mis siis kui ma ei jää videoga rahule?

Meie lubadus on, et maksad alles siis, kui jääd 100% tulemusega rahule!

Turundusprojektijuhi abiga selgitame välja sinu vajadused ja ootused. Talendid esitavad ideed. Valides talentide poolt pakutud idee välja, loome sulle lihtsa storyboard`i – mis annab parema ettekujutuse. Kui oled eelnevad etapid kinnitanud, asub talent filmima ja monteerima. 

Turundusprojektijuht saadab video sulle üle vaatamiseks. Teeme vajadusel parandused ning seejärel on videoklipp valmis, et tuua sulle tähelepanu sotsiaalmeedias. 

Miks saad meid usaldada?

Inhoud on alguse saanud ajakirjast YU, mis ilmus korra kvartalis ning oli saadaval suuremates poekettides üle Eesti ja Apollo raamatupoodides. Vahepeal seisis ajakiri riiulil ning jätkas veebiajakirjana.

Seega on meil aastatepikkune kogemus lugude kirjutamise ja toimetamisega. Korraldasime ka eri üritusi, mille raames valmis foto- ja videomaterjali tuntud Eesti brändidele: Rahva Raamat, CV-Online, Rahvusooper Estonia, Photopoint jt.

Meil on võrgustik andekatest sisuloojatest. Meie käsutuses on tehnika, mille abil saame toota stuudio- ja telekvaliteediga foto- ning videosisu. 

Oleme alates kevadest Tehnopol Startup Inkubaatori mentorite käe all arendamas rahvusvahelist ettevõtet, mis aitab brändidel jõuda efektiivselt sihtrühmani!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Videoklipp sotsiaalmeediasse”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga