Tootearvustus

65

Tootearvustus on vaieldamatult mõjusam viis, et aidata inimesel ostuotsuseni jõuda. See võib pühkida minema viimasedki takistused kliendi peas.

Leiame sinu brändiga sobiva tekstikirjutaja, kes olles ise kirglikult valdkonnast huvitatud, mõistab sinu sihtrühma hingepõhjani. Ta teab, millised kõhklused ostuprotsessiga kaasnevad ning oskab nendele täpselt vastata.

Saadame tekstikirjutajale tooted pakiga koju ning vastu saame põhjaliku tootearvustuse, mida võid koos tema täisnime ning fotoga enda reklaamkanalites või e-poes kasutada.

Ühe toote arvustus = 65 eurot
Viie toote arvustus = 250 eurot
Kümne toote arvustus = 400 eurot

* pakkumine kehtib ühele ettevõttele
* allahindlust näed ostukorvis
* Hinnad ei sisalda käibemaksu

Kategooriad: ,
Kuidas asi töötab?

Leiame sinu brändiga sobiva talendi, kes on ühtlasi ka hea tekstikirjutaja.

Anname sulle aadressi, kuhu saad saata tooted. Tekstikirjutaja testib tooteid ning kirjutab selle põhjal ca 300 sõnalise arvustuse. Saadame arvustuse sulle üle vaatamiseks ning teeme vajadusel parandused. Seejärel saad selle kasutusel võtta koos kirjutaja nime ning pildiga.

Mida arvustus sisaldab?

Arvustus on ca 200 sõna ning sisaldab siirast tagasisidet. Arvustus ei ole ainult toote kiitmine.

Hea arvustus sisaldab nii plusse, kui ka miinuseid – kuid kõige tähtsam, et see eemaldaks kliendi peas olevad kahtlused. Arvustus võib sisaldada ka fotosid, kuigi peamiselt keskendub talent tekstile.

Miks saad meid usaldada?

Inhoud on alguse saanud ajakirjast YU, mis ilmus korra kvartalis ning oli saadaval suuremates poekettides üle Eesti ja Apollo raamatupoodides. Vahepeal seisis ajakiri riiulil ning jätkas veebiajakirjana.

Seega on meil aastatepikkune kogemus lugude kirjutamise ja toimetamisega. Korraldasime ka eri üritusi, mille raames valmis foto- ja videomaterjali tuntud Eesti brändidele: Rahva Raamat, CV-Online, Rahvusooper Estonia, Photopoint jt.

Meil on võrgustik andekatest sisuloojatest. Meie käsutuses on tehnika, mille abil saame toota stuudio- ja telekvaliteediga foto- ning videosisu.

Oleme alates kevadest Tehnopol Startup Inkubaatori mentorite käe all arendamas rahvusvahelist ettevõtet, mis aitab brändidel jõuda efektiivselt sihtrühmani!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tootearvustus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga