Rääkida ettevõtte algatustest veebis, on sisuturundus digitaalse edukuse jaoks ülioluline. Sisu määratlete teavet ja kogemusi, mida ettevõte suunab potentsiaalsete ja olemasolevate klientide baasi poole. Turundus on sisu loomine turunduse aspekt, mis on suunatud siht mõeldud sisu kontseptualiseerimisele, avaldamisele ja levitamisele.

Tõhus ja võimas sisu meelitab ja hoiab prospekte, pakkudes neile kaasahaaravaid ja tasuta materjale, et brändi rohkem saada ja sellega ühendust saada. Sisuturundus võimaldab teie ettevõttele säilitada lojaalsust, luua veebis, suurendada brändi ja usaldusväärsust ning luua kaasatud ja reageerivate klientide kogukond.

Sisu on uskumatult lai ja hõlmab kõike sotsiaalmeediasse kuni blogilehtedeni, samuti videote, pilte, e-raamatuid, meililiste ning isegi veebiseminare ja taskuhäälingusaateid.

Pole aega sisu luua? Copy & Paste ning Google Translate ei ole lahendus!

Smartmatch-süsteem sobitab sinu brändi sisuloojatega mitte ainult nende oskuste alusel, vaid ka vanuse, huvialade ja isiksusetüüpide järgi. Olles sinu sihtkliendiks, mõistavad sisuloojad  luua sõnumeid, mis resoneeruvad sinu sihtrühmaga!